| Označení: | HT-W1214 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 590 Kč 4 190Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
140x76x80 cm
Jídelní stůl značky Autronic v minimalistickém skandinávském stylu přináší lehkost a eleganci do každého interiéru. Bílá matná deska z MDF materiálu je odolná a snadno udržovatelná, zatímco stabilní kovové nohy v dekoru přírodního dubu dodávají stolu šarm. Díky svému kompaktnímu rozměru je ideální pro menší jídelny nebo kuchyně. Praktické kónické nohy s kyvnými kluzáky zajistí stabilitu i na nerovném povrchu. Tento stůl je perfektní volbou pro ty, kteří hledají funkčnost spojenou s moderním designem.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 27 kg |
| Rozměry | 140x76x80 cm |
| Šířka | 140.0000 cm |
| Výška | 76.0000 cm |
| Hloubka | 80.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Skandinávský |
| Rozměr nohy | 4 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Hnědá |
| Materiál desky | MDF |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Obdélníkový |
| Tloušťka desky | 3.0000 |
| Hmotnost - netto | 27.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 28.0000 kg |
| Světlá výška | 73.0000 |
| Počet balení | 2.0000 |
| Karton1 | 148x89x7 |
| Karton2 | 84x19,5x10,5 |
| Povrchová úprava | Matný |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Kovové nohy v imitaci dřeva |
| Barva | Bílá |
| Skupina zboží | Jídelní stůl |
| Rozteč nohou | 100.0000 |
| Rozteč nohou 2 | 40.0000 |