| Označení: | HC-462 YEL2 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 1 431 Kč 1 590Kč |
| Množství: | — |
52x86x60 cm
Elegantní židle od značky Autronic přináší stylový doplněk do vaší jídelny nebo pracovny. Žluté čalounění z kvalitní látky je nejen příjemné na dotek, ale díky ozdobnému prošití do čtverců také vyniká esteticky. Stabilitu a trvanlivost zajišťují kovové nohy, které dodávají moderní vzhled a dlouhou životnost. Tato židle bez područek kombinuje funkčnost a styl pro každý interiér.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 6.04 kg |
| Rozměry | 52x86x60 cm |
| Šířka | 52.0000 cm |
| Výška | 86.0000 cm |
| Hloubka | 60.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Šířka sedu | 52.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 44.0000 cm |
| Výška sedu | 50.0000 cm |
| Područky | Ne |
| Rozměr nohy | 3 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 6.0400 kg |
| Hmotnost - brutto | 6.8200 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 77x68x53 |
| Druh potahové látky | Látka |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Highlight 1 | Designové prošití |
| Otočná | Ne |
| Barva | Žlutá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |