| Označení: | DCL-P3107 GRN2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 061 Kč 2 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
47x94x62 cm
Moderní jídelní židle značky Autronic kombinuje elegantní design s maximálním komfortem. Sedák a opěradlo jsou čalouněné jemně hrubou látkou, která je příjemná na dotek a zároveň stylová. Pohupová kovová konstrukce v černé barvě dodává židli nejen stabilitu, ale také moderní vzhled, který skvěle zapadne do každé jídelny. Díky taštičkovým pružinám v sedáku nabízí tato židle vysoký komfort při sezení. Ideální volba pro moderní interiéry i každodenní stolování.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 9.25 kg |
| Rozměry | 47x94x62 cm |
| Šířka | 47.0000 cm |
| Výška | 94.0000 cm |
| Hloubka | 62.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Šířka sedu | 47.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 43.5000 cm |
| Výška sedu | 49.0000 cm |
| Područky | Ne |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Pohup |
| Barva nohou | Černá |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Martindale | 42000.0000 ot. |
| Materiál výplně | Kovové pružinové vlnovce |
| Hmotnost - netto | 9.2500 kg |
| Hmotnost - brutto | 10.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 49x53x70 |
| Druh potahové látky | Látka |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Highlight 1 | Taštičkové pružiny v sedáku |
| Otočná | Ne |
| Barva | Zelená |
| Skupina zboží | Jídelní židle |