| Označení: | 90364 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 3 299 Kč 5 499Kč |
| Množství: | — |
59 x 60 x 86 cm
textilní potah, barevné provedení oranžová nohy masiv jasan, lakované provedení otočná o 180 stupňů výška sedu 47 cm doporučená nosnost do 120 kg
| Materiál | Masiv |
| Povrch | textilní potah |
| Hmotnost | 9 kg |
| Rozměry | 59 x 60 x 86 cm |
| Šířka | 59 cm |
| Výška | 86 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Barva | oranžová |