| Označení: | 80506 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 799 Kč 4 699Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
60 x 62 x 82 cm
textilní potah, barevné provedení béžová kovová konstrukce, barevné provedení černá otočná o 180 stupňů výška sedu 50 cm doporučená nosnost do 120 kg
| Materiál | Kov a sklo |
| Povrch | textilní potah |
| Hmotnost | 10 kg |
| Rozměry | 60 x 62 x 82 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 82 cm |
| Hloubka | 62 cm |
| Barva | béžová |