| Označení: | SG8054 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x65x10 cm
Umělá větvička zlatého deště v zářivé žluté barvě přináší jarní atmosféru do každého interiéru. Trvalá dekorace, která si zachová svou krásu bez ohledu na čas.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Rozměry | 30x65x10 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 65.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 48.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 480.0000 |
| Barva | Žlutá |
| Druh rostliny | Zlatý déšť |