| Označení: | OBA101 WT-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x11x12 cm
Obal na květiny z terakotové keramiky, s průměrem 12 cm a v jednobarevném bílém provedení bez vzorů, nechá vyniknout krásu každé rostliny. Díky čistému a nadčasovému designu se hodí do jakéhokoli interiéru, kde podtrhne přirozený půvab vašich květin a vytvoří stylovou a harmonickou dekoraci.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 400.0000 kg |
| Hmotnost | 400.0000 kg |
| Rozměry | 12x11x12 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Průměr | 12.0000 cm |
| Hmotnost - netto | 0.3610 kg |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 36.0000 |
| Barva | Bílá |