| Označení: | NL0208 GOLD |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x15x10 cm
Umělý sukulent v trsu ve vánočním zlatém odstínu přináší zářivé barvy a elegantní tvary, což dokonale oživí jakýkoliv prostor. Je netradiční, ale o to více bude pozoruhodným doplňkem pro sváteční výzdobu, případně i celoroční aranžmá. Bez nutnosti péče nebo údržby, skvěle doplní moderní i přírodní interiér a nabízí nepřeberné množství využití.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 35.0000 kg |
| Hmotnost | 35.0000 kg |
| Rozměry | 10x15x10 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Zlatá |
| Druh rostliny | Sukulent |