| Označení: | NL0201 PUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x65x20 cm
Umělý fialový šeřík v řezané podobě je ideální volbou pro vytvoření elegantní výzdoby. Jeho jemné, bílé květy přinášejí do prostoru nádech romantiky a svěžesti, zatímco trvanlivost zaručuje, že si jeho krásu budete moci užívat tak dlouho, jak jen budete chtít. Perfektně se hodí pro vázání do kytic nebo jako samostatná dekorace do vázy. Díky své trvanlivosti můžete šeřík používat, zejména pro jarní výzdobu, i v dalších letech.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 27.0000 kg |
| Hmotnost | 27.0000 kg |
| Rozměry | 20x65x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 65.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 192.0000 |
| Barva | Fialová |
| Druh rostliny | Šeřík |