| Označení: | MT718-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 214 Kč 238Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x23x10 cm
Keramický světle béžový zajíc je úžasnou zvířecí figurkou, která se stává typickým symbolem příchodu jara. S roztomilým čumáčkem a veselým výrazem oživí každý prostor a přinese radost do vaší zahrady či domova. Tento věrný společník před vámi neuteče, ale místo toho vám bude neustále připomínat krásu jarního období a vytvářet příjemnou atmosféru, která potěší i každého návštěvníka.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 675.0000 kg |
| Hmotnost | 675.0000 kg |
| Rozměry | 13x23x10 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 23.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Druh | Zajíc |
| Sezóna | Velikonoce |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 18.0000 |
| Barva | Béžová |