| Označení: | IN405069 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 999 Kč 3 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
121 x 52 x 40 cm
barevné provedení dub Sonoma prostor dělený v poměru 2:1 nástavec ke skříni IN405879 nástavec je součástí skříně a nelze jej sestavit samostatně
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | dub |
| Hmotnost | 17 kg |
| Rozměry | 121 x 52 x 40 cm |
| Šířka | 121 cm |
| Výška | 40 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 53 × 8 × 127 cm) |
| Barva | dub Sonoma |