| Označení: | FOT2009 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
22x17x1 cm
Tento rámeček pro fotky o rozměrech 15 x 10 cm je jako stvořený pro vaše rodinné fotografie plné radosti a lásky. Vyrobený z MDF desky v přírodní barvě dřeva, zaujme svým jemným detailem – srdíčkem s nápisem "Family" zavěšeným na větvičce. Perfektní doplněk na poličku nebo stůl, který oživí vzpomínky na společné chvíle.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 300.0000 kg |
| Hmotnost | 300.0000 kg |
| Rozměry | 22x17x1 cm |
| Šířka | 22.0000 cm |
| Výška | 17.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Přírodní |