| Označení: | KUL016 PUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x63x11 cm
Představte si, že můžete zachytit kouzlo jara na věčnost. Tato umělá větev nádherně rozkvetlého šeříku je jako malý zázrak, který vám přináší natrvalo všechnu radost a krásu tohoto ročního období. Je pečlivě vytvořena tak, aby napodobovala všechny detaily živé rostliny. Výhodou je, že nikdy neuvadne, neopadá a neztratí na svém půvabu. Můžete si užívat té nádhery tak dlouho, jak jen budete chtít. Nechte ji vyniknout samostatně, nebo začleňte do smyslného mixu s dalšími rostlinami a vytvořte ohromující kompozici, která okouzlí každého. Osvěžte svůj interiér, přidejte mu nádech jara, explozi barev a touhu po životě s touto umělou květinovou ozdobou.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 46.0000 kg |
| Hmotnost | 46.0000 kg |
| Rozměry | 11x63x11 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 63.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Barva | Fialová |
| Druh rostliny | Šeřík |