| Označení: | 90679 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 999 Kč 3 399Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
57 x 61 x 81 cm
textilní potah, barevné provedení modrozelená kovová konstrukce, barevné provedení černá výška sedu 48 cm doporučená nosnost do 120 kg
| Materiál | Kov a sklo |
| Povrch | textilní potah |
| Hmotnost | 7 kg |
| Rozměry | 57 x 61 x 81 cm |
| Šířka | 57 cm |
| Výška | 81 cm |
| Hloubka | 61 cm |
| Barva | modrá |