| Označení: | 90623 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 999 Kč 1 699Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
44 x 50 x 89 cm
textilní potah, barevné provedení zelená kovová konstrukce, barevné provedení černá výška sedu 48 cm doporučená nosnost do 120 kg
| Materiál | Kov a sklo |
| Povrch | textilní potah |
| Hmotnost | 5 kg |
| Rozměry | 44 x 50 x 89 cm |
| Šířka | 44 cm |
| Výška | 89 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Barva | zelená |