| Označení: | 91053 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 699 Kč 4 499Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
58 x 61 x 82 cm
textilní potah, barevné provedení antracitová nohy masiv buk, lakované provedení otočná o 360 stupňů výška sedu 47 cm doporučená nosnost do 120 kg
| Materiál | Masiv |
| Povrch | textilní potah |
| Hmotnost | 11 kg |
| Rozměry | 58 x 61 x 82 cm |
| Šířka | 58 cm |
| Výška | 82 cm |
| Hloubka | 61 cm |
| Barva | tmavě šedá |