| Označení: | UKF005 OR-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 303 Kč 337Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x40x15 cm
Podzimní kouzlo do vašeho domova vnese náš umělý věnec z eukalyptu, který má průměr 50 cm a hraje s odstíny oranžové a zelené. Tato dekorace není pouze vizuálně poutavá, ale rovněž multifunkční. Skvěle se hodí na dveře, stůl či stěnu, přinášejíc do prostoru teplé podzimní barvy inspirované přírodou. A co víc, věnec není jen estetickým prvkem, ale je také vhodný pro pietní místa, kde může vyjadřovat úctu a lásku k těm, kteří už nejsou mezi námi.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 450.0000 kg |
| Hmotnost | 450.0000 kg |
| Rozměry | 40x40x15 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 40.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Průměr | 40.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Pieta |
| Barva | Oranžová |