| Označení: | PRZ4107-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 198 Kč 369Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x6x24 cm
Pestrobarevný velikonoční věnec o průměru 24 cm je vytvořen na proutěném základu a zdobený umělými květinami a vajíčky v živých odstínech. Skvělá dekorace, která vdechne vašemu domovu jarní radost a barvy, a zároveň zůstane díky své trvanlivosti krásná i pro mnoho dalších let.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 190.0000 kg |
| Hmotnost | 190.0000 kg |
| Rozměry | 24x6x24 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 6.0000 cm |
| Hloubka | 24.0000 cm |
| Sezóna | Velikonoce |
| Průměr | 24.0000 cm |
| Hmotnost - netto | 0.2500 kg |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Vícebarevná |