| Označení: | PRK1006-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 404 Kč 449Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
32x7x32 cm
Závěsné srdce ze sušených levandulí je doplněné drobnými modrými a růžovými kvítky. Je to krásná dekorace, která přidá do vašeho domova přírodní vůni a romantický nádech, ideální pro ozdobení stěn, dveří nebo jako originální prvek do květinových výzdob.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Rozměry | 32x7x32 cm |
| Šířka | 32.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 32.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 0.1670 kg |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Hnědá |