| Označení: | PRK1004-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x8x24 cm
Tento velikonoční věnec o průměru 24 cm má proutěný základ a je zdoben různobarevnými vajíčky, drobnými kvítky a větvičkami. Je to trvalá dekorace, ideální jak na pověšení, tak na umístění na stůl, která přinese do vašeho domova veselou a jarní atmosféru.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 135.0000 kg |
| Hmotnost | 135.0000 kg |
| Rozměry | 24x8x24 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 24.0000 cm |
| Sezóna | Velikonoce |
| Průměr | 24.0000 cm |
| Hmotnost - netto | 0.1670 kg |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Vícebarevná |