| Označení: | PRK1004-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 411 Kč 457Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x8x30 cm
Tento velikonoční věnec o průměru 30 cm má proutěný základ a je zdoben různobarevnými vajíčky, drobnými kvítky a větvičkami. Je to trvalá dekorace, ideální jak na pověšení, tak na umístění na stůl, která přinese do vašeho domova příjemnou jarní atmosféru.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Rozměry | 30x8x30 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Sezóna | Velikonoce |
| Průměr | 30.0000 cm |
| Hmotnost - netto | 0.2500 kg |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Vícebarevná |