| Označení: | PRK1003-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 411 Kč 457Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x8x30 cm
Tento slaměný věnec o průměru 30 cm je zdobený umělými vajíčky, květy a pírky, což z něj činí ideální velikonoční a jarní dekoraci. Je vhodný na pověšení na dveře nebo stěnu, nebo jako stylová ozdoba na stůl, přinášející do vašeho domova dokonalé zútulnění.
| Materiál | Sláma |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Rozměry | 30x8x30 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Sezóna | Velikonoce |
| Průměr | 30.0000 cm |
| Hmotnost - netto | 0.1670 kg |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Béžová |