| Označení: | PRK1002-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 250 Kč 278Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x8x24 cm
Tento slaměný věnec o průměru 24 cm je zdobený umělými vajíčky, květy a lístky, což z něj činí perfektní velikonoční dekoraci. Ideální pro umístění na stůl, dveře nebo stěnu, přináší do vašeho domova jarní atmosféru a veselí.
| Materiál | Sláma |
| Hmotnost | 130.0000 kg |
| Hmotnost | 130.0000 kg |
| Rozměry | 24x8x24 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 24.0000 cm |
| Sezóna | Velikonoce |
| Průměr | 24.0000 cm |
| Hmotnost - netto | 0.1670 kg |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Béžová |