| Označení: | OC4092 NAT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 45 Kč 50Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x32x1 cm
Dřevěný kříž na zápichu v přírodní barvě je jednoduchou a vkusnou dekorací, která se hodí zejména pro pietní aranžmá nebo pro vhodná místa na zahradě či v interiéru. Balení obsahuje rovnou 6 stejných kusů, které snadno zapíchnete do půdy či květináče.
| Materiál | Dřevo |
| Rozměry | 4x32x1 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 32.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Kříž |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Halloween |
| Funkce | Zápich |
| Barva | Přírodní |