| Označení: | KLS2077 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 45 Kč 50Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
14x16x1 cm
Srdíčko na kolíčku je drobný a elegantní dekorativní prvek, který dodá vašemu prostoru šarm a romantickou atmosféru. K dispozici jsou ve dvou barevných variantách – červené a růžové. Srdíčka jsou ideální třeba pro výzdobu květinových aranží a dárků, ale nabízí svým univerzálním pojetím nepřeberné možnosti využití pro potěšení. Právě díky kolíčku je snadno a rychle připevníte na jakékoliv místo určení.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Rozměry | 14x16x1 cm |
| Šířka | 14.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Valentýn |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Na připnutí |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Vícebarevná |