| Označení: | 90905 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 899 Kč 1 499Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
44 x 55 x 91 cm
textilní potah, barevné provedení modrá kovová konstrukce, barevné provedení černá výška sedu 50 cm doporučená nosnost do 120 kg
| Materiál | Kov a sklo |
| Povrch | textilní potah |
| Hmotnost | 5 kg |
| Rozměry | 44 x 55 x 91 cm |
| Šířka | 44 cm |
| Výška | 91 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Barva | modrá |