| Označení: | KA-F12 SIL2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 290 Kč 6 090Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
72x131x58 cm
Stylové herní a kancelářské křeslo e-racer značky Autronic ve stříbřitě šedém provedení je ideální volbou pro pohodlnou práci i hraní her. Racingový design zahrnuje přídavné podpůrné polštáře pro bederní oblast a hlavu, což zajišťuje maximální komfort i při dlouhém sezení. Výškově nastavitelné područky a mechanismus s permanentním kontaktem umožňují přizpůsobit opěrku zad individuálním potřebám. Stabilní kovový kříž s kolečky vhodnými na tvrdé povrchy zaručuje mobilitu a pevnost. Elegantní provedení v kombinaci s funkčností činí toto křeslo ideálním doplňkem každé kanceláře či herní místnosti pro zapálené gamery.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 24.5 kg |
| Rozměry | 72x131x58 cm |
| Šířka | 72.0000 cm |
| Výška | 131.0000 cm |
| Hloubka | 58.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Gaming |
| Šířka sedu | 50.0000 |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Hloubka sedu | 46.0000 cm |
| Výška sedu | 48.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 24.5000 kg |
| Bederní opěrka | Ano |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Černá |
| Hmotnost - brutto | 25.0000 kg |
| Materiál područek | Plast |
| Typ područek | 1D jednosměrné nastavení |
| Výška područek | 63 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 86,5x66,5x33 |
| Materiál kříže | Kov |
| Průměr kříže | 71.0000 cm |
| Šířka područek | 9.0000 cm |
| Nastavitelná výška | 123-131 |
| Nastavitelná výška sedu | 48-56 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Polohování opěradla 90°- 180° |
| Barva | Stříbrná |
| Skupina zboží | Herní křeslo |
66x133x69 cm
74x133x70 cm
73x131x70 cm