| Označení: | 90785 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 1 499 Kč 2 499Kč |
| Množství: | — |
53 x 44 x 88 cm
textilní potah, barevné provedení hnědá kovová konstrukce, barevné provedení černá výška sedu 49 cm doporučená nosnost do 130 kg
| Materiál | Kov a sklo |
| Povrch | textilní potah |
| Hmotnost | 6 kg |
| Rozměry | 53 x 44 x 88 cm |
| Šířka | 53 cm |
| Výška | 88 cm |
| Hloubka | 44 cm |
| Barva | hnědá |