| Označení: | 13294B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 199 Kč 3 790Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
90 x 28 x 46 cm
materiál masiv borovice voskovaná v bílém odstínu sedák masiv borovice voskovaná v medovém odstínu součást sestavy Corona 2 bílá
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý vosk, voskováno |
| Hmotnost | 8 kg |
| Rozměry | 90 x 28 x 46 cm |
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 46 cm |
| Hloubka | 28 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | bílý vosk |