| Označení: | 13293B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 299 Kč 2 199Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
44 x 30 x 63 cm
materiál masiv borovice voskovaná v bílém odstínu sedák masiv borovice voskovaná v medovém odstínu součást sestavy Corona 2 bílá
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý vosk, voskováno |
| Hmotnost | 6 kg |
| Rozměry | 44 x 30 x 63 cm |
| Šířka | 44 cm |
| Výška | 63 cm |
| Hloubka | 30 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | bílý vosk |