| Označení: | PRP309 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 555 Kč 617Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
50x15x19 cm
Tato sada tří proutěných hranatých truhlíků v přírodní světlé barvě přináší eleganci a praktičnost do každého prostoru. Každý truhlík je vybaven ochrannou igelitovou vložkou, která zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Ideální pro květiny i různé dekorace, tyto truhlíky dodají vašemu interiéru nebo exteriéru přirozený a vkusný vzhled.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 950.0000 kg |
| Rozměry | 50x15x19 cm |
| Šířka | 50.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 19.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Přírodní |