| Označení: | PRP307 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 806 Kč 896Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
34x40x34 cm
Sada tří proutěných obalů na květiny ve tvaru košíku s výraznou rukojetí přináší styl i funkčnost. Béžová a hnědá barva tvoří elegantní kombinaci přírodních odstínů, která ladí s jakýmkoli prostorem. Každý košík je vybaven ochrannou igelitovou vložkou, takže je ideální nejen pro aranžování dekorací, ale i samotných květin.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 930.0000 kg |
| Hmotnost | 930.0000 kg |
| Rozměry | 34x40x34 cm |
| Šířka | 34.0000 cm |
| Výška | 40.0000 cm |
| Hloubka | 34.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Hnědá |