| Označení: | PRP304 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 896 Kč 996Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
37x28x37 cm
Proutěný obal na květiny v klasickém, kulatém tvaru a přírodní barvě, je praktický a stylový doplněk pro pěstování oblíbených rostlin nebo aranžování různých dekorací ve vašem interiéru či venkovních prostorech. Sada obsahuje 3 kusy odlišných velikostí, každý vybavený ochrannou igelitovou vložkou. Elegantní design v kombinaci s přírodními materiály zaručuje univerzální využití pro zkrášlení a oživení prostoru kolem vás.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 1475.0000 kg |
| Rozměry | 37x28x37 cm |
| Šířka | 37.0000 cm |
| Výška | 28.0000 cm |
| Hloubka | 37.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Přírodní |