| Označení: | PRP300 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 429 Kč 477Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
32x14x25 cm
Oválný proutěný obal na květiny v přírodní barvě, je praktický a stylový doplněk pro pěstování oblíbených rostlin nebo aranžování ve vašem interiéru či venkovních prostorech. Sada obsahuje 3 kusy různých velikostí, každý vybavený ochrannou igelitovou vložkou. Elegantní design v kombinaci s přírodními materiály zaručuje univerzální využití pro zkrášlení a oživení prostoru kolem vás.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 820.0000 kg |
| Hmotnost | 820.0000 kg |
| Rozměry | 32x14x25 cm |
| Šířka | 32.0000 cm |
| Výška | 14.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Hmotnost - netto | 1.0000 kg |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Hnědá |