| Označení: | PRE203 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 155 Kč 2 394Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
49x55x36 cm
Sada tří kulatých proutěných prádelních košů s víkem v přírodní barvě, které jsou vyloženy šedou látkou s okrasnými kulatými třásněmi. Elegantní a praktický doplněk do vaší domácnosti, který dodá prostoru útulnost a uspořádanost, přičemž vám pomůže s úschovou špinavého prádla.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 3 kg |
| Hmotnost | 3 kg |
| Rozměry | 49x55x36 cm |
| Šířka | 49.0000 cm |
| Výška | 55.0000 cm |
| Hloubka | 36.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 3.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 3.2000 kg |
| Velikost | 33x21x36 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 33x21x36 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 33x21x36 malá ŠxHxV cm |
| Barva | Přírodní |