| Označení: | KUL0021 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 250 Kč 278Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x85x10 cm
Magnolie jako umělá řezaná květina s jemnými bílými květy, je dekorace věrně napodobující skutečnou rostlinu. Její realistický vzhled a dlouhá trvanlivost znamenají, že si tuto krásu můžete užívat dlouhá léta bez obav, že by vám uvadala. Ideální pro elegantní a trvalou dekoraci v jakémkoli prostoru.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 87.0000 kg |
| Hmotnost | 87.0000 kg |
| Rozměry | 30x85x10 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 85.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Magnolie |