| Označení: | KUL0019 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x72x25 cm
Umělý bílý lýkovec v podobě elegantní řezané květiny, přináší svěží vzhled do každého prostoru. Díky svým jemným květům je ideální pro vytváření přírodně laděných aranží. Je trvanlivý a nikdy nezvadne, což z něj činí skvělou volbu pro dlouhodobé dekorace.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 44.0000 kg |
| Hmotnost | 44.0000 kg |
| Rozměry | 20x72x25 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 72.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Ostatní |