| Označení: | 90912 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 199 Kč 1 999Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
48 x 60 x 86 cm
textilní potah, barevné provedení oranžová kovová konstrukce, barevné provedení černá výška sedu 50 cm doporučená nosnost do 120 kg
| Materiál | Kov a sklo |
| Povrch | textilní potah |
| Hmotnost | 5 kg |
| Rozměry | 48 x 60 x 86 cm |
| Šířka | 48 cm |
| Výška | 86 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Barva | oranžová |