| Označení: | KA-F1385 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 490 Kč 6 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
69x126x79 cm
Kancelářské křeslo značky Autronic v elegantní šedé barvě přináší komfort a styl do vaší kanceláře nebo domácí pracovny. Čalounění z hladké ekokůže je nejen estetické, ale také snadno udržovatelné. Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem a nastavitelnou výškou pro maximální pohodlí při práci. Stabilní kovový kříž s kolečky na tvrdé povrchy zaručuje dlouhou životnost a snadnou mobilitu. Čalouněné pevné područky poskytují extra oporu během sezení. Perfektní kombinace funkčnosti a moderního designu.
| Materiál | Ekokůže |
| Hmotnost | 23.95 kg |
| Rozměry | 69x126x79 cm |
| Šířka | 69.0000 cm |
| Výška | 126.0000 cm |
| Hloubka | 79.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 58.0000 |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Hloubka sedu | 57.0000 cm |
| Výška sedu | 50.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 23.9500 kg |
| Bederní opěrka | Ne |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Čalouněné područky | Ano |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Stříbrná |
| Hmotnost - brutto | 27.0000 kg |
| Materiál područek | Kov |
| Typ područek | Pevné |
| Výška područek | 68 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 90x38,5x69 |
| Materiál kříže | Kov |
| Průměr kříže | 75.0000 cm |
| Šířka područek | 6.0000 cm |
| Nastavitelná výška | 117-126 |
| Nastavitelná výška sedu | 50-59 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Chromový kříž |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Kancelářské křeslo |
69x126x79 cm