| Označení: | AK-W1206 CRM2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 690 Kč 4 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
72x95x78 cm
Elegantní křeslo ušák značky Autronic vnese do vašeho obývacího pokoje pohodlí a styl. Béžové čalounění z látky Bouclé působí jemně a moderně, zatímco ergonomicky tvarované područky a opěradlo s jemnými knoflíky zajišťují maximální komfort. Stabilní kovové nohy s černým povrchem dodávají křeslu industriální nádech a zajišťují pevnost i při každodenním používání. Toto křeslo je ideální pro chvíle relaxace s knihou nebo při posezení s přáteli. Díky svému jednoduchému designu snadno zapadne do každého interiéru.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 12 kg |
| Rozměry | 72x95x78 cm |
| Šířka | 72.0000 cm |
| Výška | 95.0000 cm |
| Hloubka | 78.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Šířka sedu | 46.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 51.0000 cm |
| Výška sedu | 43.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Černá |
| Martindale | 30000.0000 ot. |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Rozklad | Ne |
| Hmotnost - netto | 12.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 13.0000 kg |
| Výška područek | 60 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 74x73x72 |
| Šířka područek | 7.0000 cm |
| Druh potahové látky | Látka Bouclé |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Ušák |
| Otočná | Ne |
| Barva | Béžová |
| Skupina zboží | Křeslo ušák |