| Označení: | DCH-T1122 GREY2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 241 Kč 2 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
61x83x59 cm
Moderní šedá jídelní židle značky Autronic nabízí elegantní a funkční řešení pro váš interiér. Pohodlné čalounění z hladké látky v kombinaci s výplní z PU pěny zajišťuje komfort i při delším sezení. Otočný mechanismus 180° s funkcí resetu vrátí židli do původní pozice, což je praktické zejména pro vizuální vzhled jídelny. Kovové nohy s centrálním podnožím zajišťují stabilitu a stylový industriální vzhled. Područky a vysoké opěradlo poskytují oporu pro maximální pohodlí. Tato židle je skvělou volbou pro moderní interiéry
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 10.5 kg |
| Rozměry | 61x83x59 cm |
| Šířka | 61.0000 cm |
| Výška | 83.0000 cm |
| Hloubka | 59.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Šířka sedu | 46.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 42.0000 cm |
| Výška sedu | 50.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Rozměr nohy | 3 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Centrální |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 10.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 11.0000 kg |
| Výška područek | 68,5 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 58x70x64 |
| Šířka područek | 6.0000 cm |
| Druh potahové látky | Látka |
| Funkce | Otočná L/P 90° vratný mechanismus |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Highlight 1 | Otočná 180° s vratným mechanismem |
| Otočná | Ano |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |