| Označení: | DCL-X7129 GREY2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 990 Kč 2 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
56x87x60 cm
Jídelní židle od značky Autronic v šedé látce se chlubí moderním designem a komfortem. Pevné kovové nohy zajišťují stabilitu a dlouhou životnost, což z ní činí ideální volbu do vaší jídelny. Vysoce kvalitní látkový materiál poskytuje příjemný pocit na dotek a skvěle zapadá do současných interiérů s moderním stylem.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 7.75 kg |
| Rozměry | 56x87x60 cm |
| Šířka | 56.0000 cm |
| Výška | 87.0000 cm |
| Hloubka | 60.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Šířka sedu | 44.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 45.0000 cm |
| Výška sedu | 48.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Rozměr nohy | 3,5 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 7.7500 kg |
| Hmotnost - brutto | 8.0000 kg |
| Výška područek | 63 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 54x64x59 |
| Druh potahové látky | Samet matný |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Highlight 1 | Sametová látka |
| Otočná | Ne |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |