| Označení: | HC-D7188 GRN4 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 051 Kč 3 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
61x86x60 cm
Elegantní čalouněná židle od značky Autronic zaujme na první pohled svou zelenou sametovou látkou, která dodává interiéru moderní šmrnc. Masivní nohy v přírodní barvě vytvářejí stabilní základ a skvěle harmonizují s celkovým designem. Komfortní područky zajistí pohodlí při sezení. Navíc, integrovaný 360° otočný mechanismus poskytuje maximální flexibilitu a pohybový komfort. Ideální volba pro stylové i funkční bydlení.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 10.1 kg |
| Rozměry | 61x86x60 cm |
| Šířka | 61.0000 cm |
| Výška | 86.0000 cm |
| Hloubka | 60.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 47.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 46.0000 cm |
| Výška sedu | 47.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Rozměr nohy | 3-5 x 3 |
| Materiál nohou | Masiv |
| Typ podnože | Centrální |
| Barva nohou | Přírodní |
| Martindale | 40000.0000 ot. |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 10.1000 kg |
| Hmotnost - brutto | 11.0000 kg |
| Výška područek | 65 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 74,5x57,5x65,5 |
| Šířka područek | 7.0000 cm |
| Druh potahové látky | Samet matný |
| Funkce | Otočná 360° |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Highlight 1 | Designové prošití |
| Otočná | Ano |
| Barva | Zelená |
| Skupina zboží | Jídelní židle |