| Označení: | KA-X7055 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 161 Kč 1 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
49x89x56 cm
Pracovní židle značky Autronic v elegantní bílé barvě skvěle padne do jakéhokoli pracovního prostoru. Bílý plastový materiál zajišťuje snadnou údržbu a dlouhou životnost, zatímco kovový kříž zaručuje stabilitu a pevnost. Židle je výškově nastavitelná, což umožňuje pohodlné sezení. Integrovaný měkčený sedák poskytuje zvýšený komfort během dlouhých pracovních hodin.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 6.75 kg |
| Rozměry | 49x89x56 cm |
| Šířka | 49.0000 cm |
| Výška | 89.0000 cm |
| Hloubka | 56.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Šířka sedu | 49.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 42.0000 cm |
| Výška sedu | 46.0000 cm |
| Područky | Ne |
| Kolečka | Univerzální |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 6.7500 kg |
| Bederní opěrka | Ne |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Černá |
| Hmotnost - brutto | 7.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 52x38x70 |
| Materiál kříže | Kov |
| Průměr kříže | 55.0000 cm |
| Druh potahové látky | Samet matný |
| Nastavitelná výška | 80-89 |
| Nastavitelná výška sedu | 46-55 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Highlight 1 | Odolný a snadno udržovatelný materiál |
| Barva | Bílá |
| Skupina zboží | Pracovní židle |
60x108x60 cm
60x108x60 cm