| Označení: | CT-X7123 OAK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 190 Kč 2 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
100x35x50 cm
Konferenční stolek značky Autronic v industriálním stylu kombinuje eleganci a funkčnost. Deska z MDF v dekoru divokého dubu nabízí teplý přírodní vzhled, který krásně kontrastuje s černou kovovou konstrukcí. Díky svému dvouúrovňovému designu poskytuje stolek nejen dostatek místa pro odkládání, ale také praktický úložný prostor na spodní polici. Tento stolek je ideálním doplňkem do moderních obývacích pokojů, kde vynikne svou jednoduchostí a zároveň praktičností. Matný povrch desky je odolný a snadno se udržuje. Rozměr menšího stolku je 55 x 50 x 43,5 cm.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 17 kg |
| Rozměry | 100x35x50 cm |
| Šířka | 100.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 50.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Rozměr nohy | 1,5 x 1,5 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Obvodová |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | MDF |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Obdélníkový |
| Tloušťka desky | 1.0000 |
| Hmotnost - netto | 17.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 18.0000 kg |
| Světlá výška | 32.5000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 15x57x108 |
| Dekor desky | Divoký dub |
| Povrchová úprava | Matný |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Úložný prostor |
| Barva | Přírodní |
| Skupina zboží | Konferenční stolek |