| Označení: | KA-V3329 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 490 Kč 4 190Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
63x131x63 cm
Kancelářská židle značky Autronic je ideálním společníkem pro každý pracovní stůl. Elegantní síťovina zajišťuje optimální prodyšnost. Díky synchronní mechanice a výškově nastavitelné opěrce hlavy se snadno přizpůsobí různým postavám i potřebám každého uživatele . Komfort zvyšuje bederní opěrka, která podporuje správnou polohu zad během dlouhého sezení. Židle je navržena s důrazem na ergonomii, což zaručuje pohodlí po celý den.
| Materiál | Síťovina |
| Hmotnost | 15 kg |
| Rozměry | 63x131x63 cm |
| Šířka | 63.0000 cm |
| Výška | 131.0000 cm |
| Hloubka | 63.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 50.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 50.0000 cm |
| Výška sedu | 47.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 15.0000 kg |
| Bederní opěrka | Ano |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Mechanika | Synchronní mechanismus |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Černá |
| Hmotnost - brutto | 16.0000 kg |
| Materiál područek | Plast |
| Typ područek | 1D jednosměrné nastavení |
| Výška područek | 65 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 32x68x61 |
| Materiál kříže | Plast |
| Průměr kříže | 67.0000 cm |
| Šířka područek | 8.0000 cm |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška | 121-131 |
| Nastavitelná výška sedu | 47-57 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Nastavitelná bederní opěrka |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Kancelářská židle |
63x131x63 cm
63x131x63 cm