| Označení: | KA-V3149 GREY |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 1 290 Kč 2 490Kč |
| Množství: | — |
65x109x57 cm
Moderní kancelářská židle od značky Autronic nabízí pohodlné a praktické řešení pro dlouhé pracovní dny. Je vyrobena z prodyšné síťoviny, která zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu. Židle je vybavena houpací mechanikou a výškově nastavitelným sedákem, což umožňuje přizpůsobení podle vašich potřeb. Pevné područky poskytují dodatečnou oporu rukám, zatímco bederní opěrka napomáhá udržovat správné držení těla. Plastový kříž tvoří pevný a stabilní základ pro bezstarostné používání. Ideální volba pro komfortní sezení v kanceláři nebo pracovně.
| Materiál | Síťovina |
| Hmotnost | 10.5 kg |
| Rozměry | 65x109x57 cm |
| Šířka | 65.0000 cm |
| Výška | 109.0000 cm |
| Hloubka | 57.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 50.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 48.0000 cm |
| Výška sedu | 45.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Univerzální |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 10.5000 kg |
| Bederní opěrka | Ano |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Černá |
| Hmotnost - brutto | 11.0000 kg |
| Materiál područek | Plast |
| Typ područek | Pevné |
| Výška područek | 66 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 25x68x56 |
| Materiál kříže | Plast |
| Průměr kříže | 63.0000 cm |
| Šířka područek | 8.0000 cm |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška | 99-109 |
| Nastavitelná výška sedu | 46-56 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Nastavitelná bederní opěrka |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Kancelářská židle |
65x109x57 cm
65x109x57 cm