| Označení: | KA-S425 RED |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 151 Kč 2 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
60x111x62 cm
Dopřejte si pohodlí a styl s naší kancelářskou židlí v atraktivní červené barvě z kolekce Autronic. Látkový materiál sedáku zajišťuje příjemný povrch, který je zároveň odolný a snadno udržovatelný. Plastové područky vám poskytnou stabilní oporu během sezení. Mechanika umožňuje houpání, což přispívá k vaší relaxaci. Ergonomický design opěráku s bederní opěrku poskytuje podporu vaší páteře. Skvělá volba pro moderní interiéry i pracovní prostory.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 11.5 kg |
| Rozměry | 60x111x62 cm |
| Šířka | 60.0000 cm |
| Výška | 111.0000 cm |
| Hloubka | 62.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 50.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 52.0000 cm |
| Výška sedu | 49.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Martindale | 30000.0000 ot. |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 11.5000 kg |
| Bederní opěrka | Ano |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Bílá |
| Hmotnost - brutto | 12.0000 kg |
| Materiál područek | Plast |
| Typ područek | Pevné |
| Výška područek | 66 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 67,5x32x59,5 |
| Materiál kříže | Plast |
| Průměr kříže | 67.0000 cm |
| Šířka područek | 5.0000 cm |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška | 103-111 |
| Nastavitelná výška sedu | 49-57 |
| Funkce | Houpací mechanismus |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Pevná bederní opěrka |
| Barva | Červená |
| Skupina zboží | Kancelářská židle |