| Označení: | DCH-Y1143 GRN2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 331 Kč 2 590Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
58x81x60 cm
Zelená čalouněná židle značky Autronic vyniká kombinací barev a potahových materiálů na sedáku & opěradle a bocích. Židle dodává interiéru šmrnc a originalitu. Odolné látkové čalounění slibuje pohodlí a dlouhou životnost. Kovové nohy zajišťují stabilitu a moderní vzhled. Díky otočné funkci L90°/P90° s vratným mechanismem snadno přizpůsobíte směr sezení svým potřebám. Područky poskytují extra komfort při delším sezení, ideální pro pracovny nebo obývací pokoje.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 10.25 kg |
| Rozměry | 58x81x60 cm |
| Šířka | 58.0000 cm |
| Výška | 81.0000 cm |
| Hloubka | 60.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Šířka sedu | 40.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 43.0000 cm |
| Výška sedu | 50.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Rozměr nohy | 3,5 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Centrální |
| Barva nohou | Černá |
| Martindale | 30000.0000 ot. |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 10.2500 kg |
| Hmotnost - brutto | 11.0000 kg |
| Výška područek | 64 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 61x57x65 |
| Druh potahové látky | Látka |
| Funkce | Otočná L/P 90° vratný mechanismus |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Highlight 1 | Kombinace 2 potahových materiálů |
| Otočná | Ano |
| Barva | Zelená |
| Skupina zboží | Jídelní židle |