| Označení: | CT-S8010 SIL2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 690 Kč 1 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
53x79x54 cm
Tato čalouněná židle od značky Autronic vám přináší moderní eleganci v poutavé šedé barvě. Je potažena kvalitní látkou a její kovové nohy zajišťují dlouhou životnost. Díky kvalitní pěně v sedáku poskytuje maximální pohodlí i při dlouhodobém sezení. Navíc potěší svým atypickým tvarem, který přidá osobitý styl do každého interiéru. Tato designová židle se stane výrazným kusem nábytku ve vašem domově.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 5.5 kg |
| Rozměry | 53x79x54 cm |
| Šířka | 53.0000 cm |
| Výška | 79.0000 cm |
| Hloubka | 54.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 49.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 39.0000 cm |
| Výška sedu | 47.0000 cm |
| Područky | Ne |
| Rozměr nohy | 2x2 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Černá |
| Martindale | 30000.0000 ot. |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 5.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 6.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 57x54,5x60,5 |
| Druh potahové látky | Látka |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Otočná | Ne |
| Barva | Stříbrná |
| Skupina zboží | Jídelní židle |